Dunamis Instituudi Palve Seminarid

Location
Keila Baptitstikogudus

dunamis-ministries

27-30 oktoober toimub Keila Baptistikoguduses suurepäraset võimalust varustada teie kogudus Jumala riigi laiendamiseks. Dunamis International on organisatsioon mis teenib õpetuse ja treenimisega Püha Vaimu ja eespalve teemal

Mai kuus me saime oma silmaga näha kuidas Dunamis meeskond teenib. Nad olid kaks õhtut Rapla koguduse keskel ning õpetasid ja teenisid meid eespalvega. Peale esimest õhtut me kõik tundsime, et Jumala oli alustanud midagi erilist meie keskel, kuigi mitte päris seda mida paljud olid ette kujutanud. Õpetus ei olnud nii palju väest kui Pühast Vaimust kolmainu isikuna, kes soovib meie sees ja meie kaudu Isa õnnistust edasi anda. Juhid olid küll “võitud”, kuid samas alandlikud ja tõesti teenijad. Meie kes kogesime Püha Vaimu puudutus tundsime mitte ainult selle väe meie sees vaid, et Vaimu harras meid kinni ja kaasatas meid tema töös. Tekkis meie kogudusele suurt huvi: kas Püha Vaim tõesti võibki olla Kristuse Ihu (ehk koguduse) varustaja?

Pean isiklikult tunnistama, et ma olen harva näinud Püha Vaimu teenistust kus ma kogen nii Vaimu väe kui ka kuulen usaldusväärset õpetust. Ja tihti lahkun teenistusest veidi mures, sest õpetuse ja tegevuse kvaliteet tegelikult loeb! Aga Dunamis meeskond on kuidagi suutnud hoida mõlemad aspektid ülal ja teeb seda ehtse alandlikusega.

Ma olen veendunud, et meie Rapla kogudus saab sellest õpetusest väga palju abi kohalikus teenimistöös, eriti siis kui me vaatame edasi kuidas teenida üksteist ja piirkonda eespalvetöös. Samas ma usun, et seda võit ei ole ainult meile vaid teistele kogudustele ka. Seega julgustan teid isiklikult osalema ja kutsuda kaasa oma koguduse liikmed selle väärtseks treenimiseks!

Seminarid toimuvad õhtuti Keila Baptistikoguduses 27-30 oktoober k18:30 alates. Õpetuse osa lõpeb orienteeruvalt 20:00 kuid eespalve võimalused järgnevad iga teenistus. Terve laupäev on pühendatud seminaridele ja ostsime lastehoiu võimalusi.

[gview file=”http://www.raplakogudus.ee/wp-content/uploads/2016/10/Dunamis-reklaam.pdf”]

0 kommentaari

Jäta kommentaar