Soovin saada ristitud

Imeline! Ristimine on teadlik ja avalik tunnistus sellest päästvast ja uuendavast tööst mida Jumal inimese elus teeb. Ristimises tõotab uuestisündinud inimene Jeesuse järgimist ja Jumala teedele pühendamist. Meie ristimisteenistused toimuvad avalikus kohas erinevates veekogudes (järv, jõgi, meri, bassein ja kümblustünn!) ja julgustame perekonna ja sõprade osalemist.

Piibel õpetab, et ristimises jätame vana elu veede all ja tõuseme pestud ja riietatud uue eluga. Seega ristimine on Jumala ime inimese elus ja kogudus tähistab seda imet paludes õnnistust ja Püha Vaimu täitmist käte peale panemisega.

Ristitud inimene on loetud kristlaste hulka ja sellepärast võtame ristitud inimest esimesel võimalusel koguduse liikmeks.

Kui sa soovid saada ristitud võta ühendust koguduse pastoriga.