Lastetöö

Regulaarne töö lastega algas Rapla Vabakoguduses 1989.a sügisel ja on kestnud katkematuna kuni käesoleva ajani. Oleme korraldanud Raplas lastele tegevust mitmes vanuserühmas kaks korda kuus. Lapsed on vanuses 3-12 aastat. Tegevus põhineb Piibli õpetusel ja headel pedagoogilistel tavadel.

Meie tegevuse eesmärk on:

• õppida tundma Piibli õpetust ja põhitõdesid;
  • süvendada kristlikku maailmavaadet;
  • arendada sotsiaalseid oskusi (meeskonnatöö, toimetulek kriisiolukordades, vastutus jms);
  • kinnistada moraalseid põhimõtteid (ausus, üksteisest lugupidamine, andestamine, julgus, vaprus, kohusetunne, seadusekuulekus jms.);
  • arendada individuaalseid oskusi (kunst, muusika, liidriks olemine jms).

Laste- ja noortetöö tegijad on end pidevalt täiendanud erinevatel kursustel (EEKBL Laste ja Noortetöö keskus, TCM International …) Lastetöötegijad oma töö eest tasu ei saa.

Rapla Vabakogudus on laste- ja noortetööd toetanud saadud annetustest. Rühmatundidest ja pidudest osavõtt on tasuta. Laagritest ja väljasõitudest on osavõtt minimaalse osavõtumaksu eest.

Rühmatunnid toimuvad iga kuu 2. ja 4. pühapäeval, septembrist maini, Jumalateenistuse ajal (kell 11.00)