Märtsikuus toimuvad kõik jumalateenistused YouTube kanalis
Saada eestpalve anonüümselt meili teel
või helista/saada sõnum 53776912

Siseministeeriumi meetmed ja koguduse korraldused

Siseministeeriumi nõuete arvestades on kõik koguduse kohapealsed teenistused, tegevused ja ruumid suletud alates 11. märts kuni 11. aprillini. Palvetame riigi, kaaskodanikute ja eriti meditsiini töötajete eest sellel raskel ajal!

Kuigi olukord on kitsemaks läinud, usurahvas jätkub Jumalat kiites, üksteise toetades ja lähedasi teenides. Seega, koguduse tööd võtavad järgmist vormi martsi kuus:

• Jumalateenistused lindistatakse pühapäeviti ja lähevad eetrisse YouTubi kanalis kell 11:00. Kohal on oodatud teenistuse läbiviimisega seotud inimesed.
  • Osadus- ja palvegrupid ning piiblitunnid ei toimu koha peal, kuid jätkavad erineval viisil interneti abil.
  • Noortekas toimub igal reedel kell 18:00 Zoomi koosolekus. Noored on kõik soojalt oodatud!
  • Toidu jagamine, eespalve ja praktiline abi jätkuvad vajadusepõhisel. Võtke julgelt ühendust!

Sul on võimalus toetada Rapla Vabakoguduse tööd kandes nii ühekordse annetuse kui igakuise kümnise koguduse pangaarvele:

SEB pangas: EE 6610  10802 00088 9008
Selgituse lahtrisse märkida: Nimi ja Annetus